Pieslēgties

Diskusijas

Diskusiju sadaļā Jūs varat uzsākt diskusiju par Jums interesējošu jautājumu, kā arī Jūs varat piedalīties citu lietotāju sāktajās diskusijās. Diskusiju sadaļa aptver dažādu tēmu spektru un tajā ar informāciju dalās dažādās nozarēs strādājoši uzņēmēji.

Uzsākt jaunu diskusiju
16

Dzīvokļi un izsoles

Vēlos iegādāties dzīvokli, skatoties ss.lv cenas ir aptuveni līdzīgas, taču esmu dzirdējis, ka izsolēs var iegādāties līdzīgus dzīvokļus par 30-40% lētāk. Vai kādam ir bijusi pieredze dzīvokļu iegādi izsolēs? Kādi ir +- šādiem darījumiem?

Diskusiju uzsāka pārstāvis/-e
no WALL MARK, SIA
pirms 7 gadiem
pārstāvis/-e
no Alternative investments, SIA
pirms 7 gadiem

Manis pārstāvētais uzņēmums SIA "Alternative investments" regulāri piedalās šādās izsolēs un arī pārstāv to klientu intereses, kas vēlas iegādāties īpašumu no izsolēm.

pārstāvis/-e
no ZZ Dats, SIA
pirms 7 gadiem

Ir dzirdēts, ka izsolēs tiek iegādāti dzīvokļi kopā ar īrniekiem...ar kuriem vēlāk nākas pacīnīties. Vēl tas, ka dzīvokli nav iespējams apskatīt...

pārstāvis/-e
no Alternative investments, SIA
pirms 7 gadiem

Tādēļ un netikai tādēļ, labāk izmantot speciālistu pakalpojumus, šādu īpašumu meklēšanā un iegādē.

pārstāvis/-e
no Metinātava, SIA
pirms 7 gadiem

Ja es plānotu iegādāties dzīvokli izsolē, tad noteikti meklētu profesionāļu palīdzību. Manuprāt, tajā ir tik daudz nianšu, ko neprofesionālis pat nevar iedomātoes.

pārstāvis/-e
no AL Pārvaldnieks, SIA
pirms 7 gadiem

Tajā ir daudz nianšu, par kurām pat profesionālis nevar iedomāties..

Iegādājoties Nekustamo īpašumu izsolē, ir jāņem vērā virkne faktoru.
Izsoles sākumcena patiešām var būt līdz pat 40% mazāka kā ss sludinājumos, tomēr atslēgas vārds ir sākumcena, jo izsole noris solot (solis ir 1-10% no sākumcenas) uz augšu, līdz ar ko izsoles gaitā cena var pieaugt līdz pat 20% (retos gadījumos arī augstāk). Papildus jāņem vērā fakts, ka lielākajā daļā gadījumu, nav zināms nekustamā īpašuma faktiskais stāvoklis, tāpat nav zināms cik ilgs laiks paies un cik lielas pūles būs jāiegulda, lai iegūtu nekustamo īpašumu valdījumā.
Īpašuma iegāde izsolē būtībā ir pircēja veiksmes jautājums. Un kā jau izskanēja iepriekšs, ar kompetentām personām ikvienā jautājumā ir lietderīgi aprunāties un profesionāļa padoms varētu līdzēt.


pārstāvis/-e
no INT, SIA
pirms 7 gadiem

Lielākie mīnusi ir tad, kad nevar zināt ko īsti iegādājies un vai ar cilvēkiem, kas tur vēl mitināts. Viss pārējais ir ļoti labi. Iesaku pameiģināt un iziet tam procesam cauri. Jo kamēr nebūsiet iepazinušies nezināsiet nianses.

pārstāvis/-e
no INTERSTARS, SIA
pirms 7 gadiem

faktiski jāpērk kaķis maisā :)

pārstāvis/-e
no AL Pārvaldnieks, SIA
pirms 7 gadiem

Labdien!
Piekrītu par kaķi:)
Bija pieredze pirkt dzīvokli kā privātpersonai....
Secinājumi:
1. pieredze ir interesanta;
2.noteikti ejot uz izsoli ir jārēķinās ar max izsoles soli;
3.noteikti jārēķinās ar papildus izdevumiem (par elektrību, NĪN, gāzi, u.c. komunālajiem maksājumiem) par kuriem iepriekšējais saimnieks nav norēķinājies un protams arī visi maksājumi par NĪ reģistrēšanu uz sava vārda;
4.tas, ka esi izsolē pirkta dzīvokļa īpašnieks, nozīmē tikai to, ka vari sākt maksāt rēķinus par dzīvokli (tas ir par komunālajiem pakalpojumiem), bet tas nebūt nenozīmē, ka tu jau vari sākt dzīvot dzīvoklī tuvākajā laikā (ja nu vienīgi kopā ar vecajiem īpašniekiem, kuriem atrodas dažādi iemesli nepamest dzīvokli, jo tagad jau papisam noteikti par VISU maksā tu).

Man gan nebija pieredze ar pieminēto profesionāļu palīdzību šāda jautājuma risināšanā, bet būtu interesanti uzzināt, kādu tieši palīdzību viņi piedāvā un cik tas maksā:)

pārstāvis/-e
no Alternative investments, SIA
pirms 7 gadiem

Tā saucamie "vecie īpašnieki", "īrnieki"" un citas personas var uzrasties arī tādā dzīvoklī, kurš nav iegādāts no izsoles un kuru jaunie pircēji ir apskatījuši. Blēžu netrūkst. Tādēļ ne tikai no izsoles, bet arī parastā ceļā pērkot dzīvokli, labāk ir lūgt speciālistu palīdzību.

pārstāvis/-e
no AL Pārvaldnieks, SIA
pirms 7 gadiem

Lūgt palīdzību var labam draugam, speciālists, kā Jūs to saucat, noteikti piedāvā kādu konkrētu pakalpojumu par konkrētu samaku..

pārstāvis/-e
no Vernar, SIA
pirms 7 gadiem

Nesen man kāds labs paziņoja devas uz izsoli, kur arī iegādājas 2 kārtas vai pat trešās kārtas izsolitu dzīvokli. Dzīvokli apskatīt viņam izdevās tikai pēc irnieka ielikšanas no dzīvokļa, ka arī bija diezgan paliels parāds par gāzi, kas palika uz veca īpašnieka vārda, šis fakts uz dzīvokļa pirkšanas pārdošanas bridi tika neatklāts. Summa kas tika prasīta pēc pirmās kārtas bija noteikti mazāka nekā uz pirmo izsoles kārtu, tā ka iesaku nogaidīt otro izsoles kārtu. Summa kas tiek iemaksata uz izsoles dienu sastāda, ja nemaldos 10% no izsolita dzīvokļa vērtības. Bet baidīties gan nevajadzētu, jo izsoles rīko tiesu izpildītāji un pēc tam vel to visu apstiprina notārs, neredzu iemeslu šaubīties, ja nu vienīgi par dzīvokļa faktisko stāvokli.

pārstāvis/-e
no Alternative investments, SIA
pirms 7 gadiem

Notārs šajā procesā neko neapstiprina. Citas iestādes gan.

pārstāvis/-e
no Akmeņdārzs, SIA
pirms 7 gadiem

Fufels . Ieej www.lzti.lv un piedalies un viss. Es tā pirku jaunceltni.

pārstāvis/-e
no Fiteko, SIA
pirms 7 gadiem
pārstāvis/-e
no Baltic Real Estate, SIA
pirms 3 gadiem

Ja vēlies iegādāties vai pārdot dzīvokli vai jebkuru citu nekustamo īpašumu, taču izsole rada šaubas, vērsies pie mums - palīdzēsim! www.balticreal.lv

Pievienot komentāru

Reģistrēties Komentāru pievienošana ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem

Piedalieties arī citās diskusijās:

Visas diskusijas