Pieslēgties

Diskusijas

Diskusiju sadaļā Jūs varat uzsākt diskusiju par Jums interesējošu jautājumu, kā arī Jūs varat piedalīties citu lietotāju sāktajās diskusijās. Diskusiju sadaļa aptver dažādu tēmu spektru un tajā ar informāciju dalās dažādās nozarēs strādājoši uzņēmēji.

Uzsākt jaunu diskusiju
17

Vai ir lietderīgi ekonomiskā krīzes laikā uzsākt biznesu?

Kaut arī mums regulāri tiek deklarēts, ka ekonomiskā krīze ir beigusies, tomēr reālajā dzīvē tā turpinās. Es uzskatu, ka ši periods ir arī iespēju laiks. Uzsākot biznesu, ir vairāki plusi: parasti nav kredītsaistību, nav debitoru parādu un citi. Līdz ar to, ir vieglāk biznesu attīstīt. Protams, ir nepieciešami detalizēti aprēķini un tirgus izpēte, bet man šķiet, ka iespēju ir vairāk nekā robežu. Kā domājat Jūs?

Diskusiju uzsāka pārstāvis/-e
no Tehindustry, SIA
pirms 8 gadiem
pārstāvis/-e
no GRAMMAR, SIA
pirms 8 gadiem

Biznesu ir lietderīgi uzsākt jebkurā laikā, kad esat tam gatavs un nobriedis.Jebkurš bizness pirmkārt ir atkarīgs no katra paša pieredzes un spējām, no prasmes izvērtēt un analizēt situāciju. Otrkārt tikai ar to, ka izdomājam darboties kādā jomā, kur citiem veicas, noteikti ir par maz.
Katrs mēs esam unikāls tieši ar savu pieredzi , zināšanām un kontaktu loku. Būtiski, uzsākot biznesu, ir cilvēki, kas atrodas mums apkārt.
Mana pieredze pēdējo 4 gadu laikā konsultējot biznesa uzsācējus ir ievērojama, lai teiktu, ka viss ir iespējams.
Lielā mērā biznesu ietekmē nevis tas, ko Tu piedāvā, bet, kur šis pakalpojums vai prece tiek piedāvāts, kā to dara.
Mani ļoti priecē jaunu, mērķtiecīgu cilvēku uzdrošināšanās.

pārstāvis/-e
no INTERSTARS, SIA
pirms 8 gadiem

piekrītu. krīze tikai samazina uzņēmēja peļņu nevis darbošanos. Krīze vai ne-krīze, bet cilvēks dzīvo, strādā, mācās un viņam vajadzīgi pakalpojumi un preces

pārstāvis/-e
no VENTS Viktorijas Bergmanes
pirms 8 gadiem

Ir vērts uzsākt biznesu. Tgad iziesiet caur uguni un ūdeni- labākos laikos jutīsieties kā zivs ūdenī.

pārstāvis/-e
no Mans Darbs, IK
pirms 8 gadiem

ja uz krīzi balstīts - beigsies krīze un izputēs

pārstāvis/-e
no Tehindustry, SIA
pirms 8 gadiem

Es nebiju domājis, balstītu uz krīzi, bet vispār, vai ir vērts.

pārstāvis/-e
no Mans Darbs, IK
pirms 8 gadiem

Ja niša tukša vai neaizpildīta - var, bet ierobežojums - ar dārgām plašpatēriņa precēm unpakalpojumiem - diez ko labi nebūtu

pārstāvis/-e
no AUTOINFO, SIA
pirms 8 gadiem

Labi nebūs nekad, bet ...
Vispirms ir jāizvērtē, vai mans produkts būs pieprasīts! Ja gribēsiet Latvijā tirgot pazanžās, tad šis bizness ir lemts kraham. Nu tas tā – jokam...
Viss grūtāk ir – kupi/prodai biznesmeņiem. Tirgus ātri reaģē un konkurenti neguļ. Tā kā – rociet un gan jau atradīsiet zelta dzīslu.

pārstāvis/-e
no Tehindustry, SIA
pirms 8 gadiem

Es domāju, ka mūsu galvenā problēma ir tā, ka daudzi domā tāpat, kā Jūs: "Labi nebūs nekad". Tāpēc mēs esam tur, kur esam un biznesu pie mums taisa cittautieši, sevišķi lietuvieši. Varbūt vajag saņemties un riskēt. Krīzes laiks taču ir arī iespēju laiks. Uzskatu, ja visu labi apdomā un izplāno, biznesu var uzsākt arī pie mums. Tikai ir jāuzstāda reālus mērķus un soli pa solim uz tiem ir jāiet. Un ir ļoti jātic tam, ko dari. Tad arī viss notiks.

pārstāvis/-e
no EVI&JO, SIA
pirms 8 gadiem

"Durbes veltes" ir preču zīme ar kuru mazā uzņēmumā ražojam mājas vīnus un dažādus augļu, ogu un dārzeņu konservējumus ar minimālu e-vielu klātbūtni, kas tieši radās krīzes laika, jo bija jādomā ko darīt tālāk... Negribu teikt, ka iet ļoti spīdoši, bet kaut kā ķepurojamies un lēnām virzāmies uz priekšu. Problēma nev krīzē- problēma ir Latvijas iekšējā tirgus jūtamais samazinājums. Vienīgais ... dāžas kontrolējošās iestādes ir kļuvušas nedaudz pielaidīgākas un pretīmnākošākas. Citādi pašiem nebūs kas caur nodokļiem algas maksās.

pārstāvis/-e
no RICA NAMS, SIA
pirms 8 gadiem

Krīze lielā mērā ir galvā, zinu uzņēmējus, kas visu laiku deklarē, ka ir krīze - tieši viņiem tā arī iet t.i. neiet. Tie, kas nopietni strādā uz priekšu un domā, ka viss sanāks, tad arī var būt rezultāts, bet tam apakšā jābūs pamatīgi pārdomātam plānam, neatlaidīgam darbam un pareizajai attieksmei, ir krīze vai nav - tas nu gan nav noteicošais faktors.

pārstāvis/-e
no VERM, SIA
pirms 8 gadiem

Dlja nachala biznesa net pregrad. esli Vizivite v krizis to potom budet toljko legche!

pārstāvis/-e
no RCKS, SIA
pirms 8 gadiem

Vienmēr ir lietderīgi uzsākt biznesu, jo tas parāda tavu vēlmi darboties un būt patstāvīgam, pietam ja būsi veiksmīgs, tad būsi devis labumu arī citiem gan sava produkta veidā, gan doto darbvietu veidā. Ja tik veiksmīgs nebūsi,tad vismaz būsi guvis vērtīgu pieredzi, lai nākamajā biznesā būtu prasmīgāks un līdz ar to arī veiksmīgāks.

pārstāvis/-e
no ASEIM, SIA
pirms 8 gadiem

Protams, mēs arī uzsākām krīzē. Nebūtu krīzes, varbūt arī neuzsāktu. Telpu cenas nokritās un arī bija pieejamas ļoti daudz tukšas telpas. treknajos gados centrs viss bija pilns un arī cenas astronomiskas. Tagad jau arī "galvenajās Rīgas artērijās" tās ir astronomiskas, bet tāpēc jau stāv tukšas vai arī aizpildās un pēc kāda laika atkal tukšas.

Krīze cilvēkus sapurināja, radās daudz jaunu, radošu uzņēmumu. Cilvēki palika bez darba un bija jādomā, ko tālāk darīt. daudzi nodibināja uzņēmumus, ne visi izdzīvoja, bet labākie strādā joprojām. Man par to prieks. Paldies krīzei, tā lika cilvēkiem domāt. Izpaust savu potenciālu. Kā arī atsijāja graudus no pelavām.

pārstāvis/-e
no Mediastory, SIA
pirms 8 gadiem

Viss ir atkarīgs no nišas, kurā vēlas uzsākt biznesu. Domāju, ka pirms uzsākt kautko, būtu jāpadomā vai krīze to nevarētu ietekmēt, bet pa lielam kamēr gaidīs īsto brīdi lai uzsāktu biznesu tas brīdis var nepienākt vispār.

pārstāvis/-e
no N.Z.MEŽS, IK
pirms 7 gadiem

vienmēr ir vērts kautko uzsākt no jauna,tas kā es pats sāku savu uzņēmumu dibināt,tam laikam neviens nekad neticēs,bet ir jau labi.

pārstāvis/-e
no Friends Textile, SIA
pirms 7 gadiem

Protams, ka ir vērts!!

pārstāvis/-e
no Kamene AS, SIA
pirms 1 gada

Jā, pārlasīju vēsturiskos ierakstus un izskatās ka šis jautājums atkal kļūst aktuāls kādai daļai esošo uzņēmēju un pārējo cilvēku situācijās. Krīze/Iespēja daudz atkarīgs no personas attieksmes pret esošiem apstākļiem un darbībām ko darām lai viss kļūtu labāk kur mēs esam.
Mums ir lielisks piedāvājums uzsākt savu/Jūsu biznesu ar ienākumiem kādus norādīsiet Jūs, bet Mēs sadarbosimies lai to sasniegtu maksimāli īsākā laika posmā un bez riska. Uz sadarbību ! Ar cieņu Andrejs tel. 29284771

Pievienot komentāru

Reģistrēties Komentāru pievienošana ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem

Piedalieties arī citās diskusijās:

Visas diskusijas