Raksta attēls

Ilgtspēja biznesā - kā? Piesakieties mācību programmā uzņēmējiem

Aicinām Latvijas uzņēmējus izmantot iespēju un pieteikties vērtīgu zināšanu apgūšanā, iesaistoties izglītības programmā “Atbildīga biznesa vēstneši”. Mācību programmu 10 klientiem līdzfinansēs Swedbank.

Lai rastu atbildi uz jautājumiem, kas ir ilgtspēja biznesā, kāpēc to ieviest un kā to praktiski izdarīt, CSR Latvia, kas apvieno pieredzējušākos Latvijas ekspertus, organizē 3 mēnešu kursu, kurā tiks apskatīti būtiskākie aspekti visās ESG pamatjomās. Papildus, kopā ar ekspertiem katram dalībniekam būs iespēja likt lietā iegūtās zināšanas sava uzņēmuma pārmaiņu projekta izstrādē.

Mācību programma sāksies jau 7. oktobrī, nenokavējiet pieteikšanos!

Kā un kas var pieteikties programmai?

Dalībai programmā aicinām pieteikties ikvienu interesentu – uzņēmēju, kas vēlas paplašināt savu redzējumu ilgtspējas kontekstā, kas, savukārt, ir mūsdienīga biznesa pamatā. Lai pieteiktos mācību programmai, līdz 28. septembrim aizpildiet pieteikumu.

  • Maksa par mācību programmu: 690 Eur.

Dalības līdzfinansējums Swedbank klientiem

Lai iedrošinātu lielus un mazus uzņēmējus iedziļināties uzņēmējdarbības ilgtspējas jautājumos, Swedbank līdzfinansēs mācību programmas apguvi 10 Swedbank juridiskajiem klientiem 50% apmērā!

Iespēja pieprasīt līdzfinansējumu paredzēta programmas pieteikuma anketā. Līdzmaksājums tiek piešķirts 10 pretendentiem (viens dalībnieks no viena uzņēmuma). Ar līdzmaksājumu atbalstītās 10 dalības vietas ir paredzētas 3 uzņēmumu kategorijām:

  • 4 vietas pārstāvim no uzņēmumiem, kam uzņēmuma (vai Grupas) gada apgrozījums nepārsniedz 3 milj. EUR;
  • 3 vietas pārstāvim no uzņēmumiem, kam uzņēmuma (vai Grupas) gada apgrozījums ir no 3 līdz 15 milj. EUR;
  • 3 vietas pārstāvim no uzņēmumiem, kam uzņēmuma (vai Grupas) gada apgrozījums ir lielāks par 15 milj. EUR;

Dalības vietas tiek aizpildītas pieteikumu iesniegšanas secībā, neizmantotās vietas kategorijās tiek aizpildītas ar pieteikumiem no citām kategorijām, priekšroku secīgi dodot pretendentiem no mazāku uzņēmumu kategorijām. Swedbank ir tiesības atteikt līdzfinansējumu, ja pretendenta pārstāvētajam uzņēmumam ir nodokļu parāds.

Papildus informācija

Lai uzzinātu vairāk gan par projektu, gan programmas īstenotājiem, apmeklējiet: