Raksta attēls

Pagarināta pieteikšanās Pasaules Uzņēmējdarbības kausam

Jau otro gadu Latvijā norisināsies Pasaules Uzņēmējdarbības kausa (Entrepreneurship World Cup) nacionālais fināls. Swedbank aicina pieteikties Latvijas uzņēmumus, kuri dibināti pēdējo septiņu gadu laikā un kuru apgrozījums ir līdz pieciem miljoniem eiro. Pieteikšanās nacionālajam finālam sākas 1. jūnijā un turpināsies līdz 10. jūlija pl. 23.59.

Līdz 10. jūlijam ikviens uzņēmums, kas:

  • ir reģistrēts Latvijā
  • dibināts pēdējo 7 gadu laikā (sākot no 2016. gada ieskaitot) un
  • ar apgrozījumu ir līdz 5 miljoniem eiro

ir aicināts iesniegt savu pieteikumu angļu valodā. 

Piesakies šeit līdz 10. jūlijam!

Piesakoties Pasaules Uzņēmējdarbības kausam, uzņēmumiem ir iespēja konkurēt uz vienu no piecām vietām Latvijas nacionālajā finālā, kas norisināsies 25. augustā un tiks pārraidīta tiešraidē televīzijā un sociālajos tīklos. Latvijas nacionālā fināla uzvarētajam būs iespēja starp TOP 100 uzņēmējiem cīnīties tālāk par vietu globālajā finālā, kas attiecīgi sniedz iespēju pārstāvēt Latviju starptautiski un gūt globālu atpazīstamību. Kopējais balvu fonds mērāms viena miljona ASV dolāru apmērā, kā arī dalībniekiem būs pieejamas investīciju iespējas un atbalsts no tādiem pakalpojumu sniedzējiem kā  AWS, Freshworks, Google Cloud, Hubspot, Stripe, Zoom un citiem.

Iespēja gūt pārliecību par savu ideju un augt

“Pasaules Uzņēmējdarbības kausa norise Latvijā pērn pierādīja, ka Latvijas uzņēmējos ir degsme savu biznesa ideju aizstāvēt arī starptautiskā mērogā, tādējādi gūstot arvien jaunu pieredzi un bagātinot esošās zināšanas. Uzņēmējdarbībā pieredze nekad nevar būt par maz, tāpēc esam gandarīti arī šogad Latvijas uzņēmējiem piedāvāt šo unikālo iespēju piedalīties Pasaules Uzņēmējdarbības kausā. Ticam, ka arī šī gada nacionālā fināla uzvarētājs nesīs Latvijas vārdu pasaulē, savu ideju prezentējot starptautiskai žūrijai un potenciālajiem investoriem,” saka Jevgenijs Ivanovs, Swedbank Uzņēmumu pārvaldes vadītāja vietas izpildītājs.

Pērnā gada Pasaules uzņēmējdarbības kausa 2021 Latvijas fināla uzvarētājs un globālā fināla TOP25 finālists Nikolas Trutiak, HyMet.eu izpilddirektors uzsver:

“Uzvara Latvijas nacionālajā finālā pavēra mūsu uzņēmumam jaunas iespējas un daudz noderīgu kontaktu, lai savu biznesa ideju turpinātu attīstīt vēl plašāk, tostarp ar globālu skatījumu uz procesiem visā pasaulē. Pērn mums bija tas gods Latvijas vārdu nest pasaulē, iekļūstot Pasaules Uzņēmējdarbības kausa 25 prestižāko uzņēmumu vidū. Aicinu Latvijas uzņēmējus būt drosmīgiem un kāpt uz starptautiskās skatuves, jo tieši šāda veida notikumi ļauj savu biznesa ideju attīstīt vēl padziļinātāk un gūt noderīgus padomus no pieredzējušiem mentoriem, investoriem un ekosistēmas spēlētājiem.”

 

Par Pasaules Uzņēmējdarbības kausu

Swedbank kopš 2020. gada oktobra kļuvusi par Global Entrepreneurhip Week organizatoru Latvijā. Sadarbība ar Global Entrepreneurship Network paver arī unikālas tiesības jau otro reizi organizēt Entreprenurship World Cup (EWC) finālu Latvijā, kas ir pasaules vadošā inovatīvās uzņēmējdarbības ekosistēma un notiek 200+ valstīs. Šogad iecerēts, ka Pasaules Uzņēmējdarbības kausā piedalīsies uzņēmumi no aptuveni 200 valstīm.