Pieslēgties

Kā kļūt stabilākam un pelnīt vairāk?

Cik jūs esat gatavi biznesa dažādošanai jeb diversifikācijai? Vai jūs esat biznesa diversifikācijas ieviesējs, vizionārs vai drīzāk vadītājs?

1. Paņemiet baltu vai citas krāsas lapu un rakstāmo. Lai noteiktu gatavību sava biznesa dažādošanai (biznesa valodā – diversifikācijai), jums būs jāuzzīmē divi zīmējumi.

A. Materiāli ir sagatavoti

2. UZZIMĒJIET UZ PAPĪRA ZEMĀK REDZAMO ATTĒLU (laiks – 10 sekundes)

A. Zīmējums ir gatavs

3. TURPINIET ZĪMĒJUMU (laiks – 10 sekundes)

A. Zīmējuma turpinājums ir pabeigts

4. KURŠ NO PIEDĀVĀTAJIEM VARIANTIEM IR VISTUVĀK JŪSU UZZĪMĒTAJAM?

A. variants
B. variants
C. variants

Jūsu rezultāti nav viennozīmīgi! Atbilstat vairāk nekā vienam rezultātam:

Jūsu rezultāts: Jūs esat BIZNESA DIVERSIFIKĀCIJAS VADĪTĀJS

Jūs esat cilvēks, kas spēj vadīt dažādu diversifikāciju ieviešanu lai izvēlētos vislabāko un inovatīvāko. Videolekcijā  “Kā kļūt stabilākam un pelnīt vairāk?” pievērsiet uzmanību diversifikācijas priekšnoteikumiem un, kā saprast, kas ir laba diversifikācija. Jums jāpatur prātā, ka būtiski visu iespēju apzināšanu sākt, veroties ļoti lielā plašumā. Ļaujiet ideju ģenerētājiem “radoši izlādēties” un tad, jau pēc radošo ideju iegūšanas, sniedziet atbalstu ideju vērtētājiem un ieviesējiem. Centieties būt neitrāls šo procesu vadītājs – tas var novest pie pārsteidzošiem rezultātiem!

 

 

Jūsu rezultāts: Jūs esat BIZNESA DIVERSIFIKĀCIJAS VIZONĀRS

Jūs esat cilvēks, kas aplūkos dažādus diversifikācijas veidus, lai izvēlētos vislabāko un inovatīvāko. Videolekcijā “Kā kļūt stabilākam un pelnīt vairāk?” pievērsiet uzmanību dažādajām ideju radīšanas metodēm. Jūsu komandā noteikti nepieciešami cilvēki, kas spēj izvērtēt un ieviest idejas. Atceraties, ka ne tikai ideju ģenerēšana ir būtiska. Neviena ideja bez tās izvērtēšanas un ieviešanas nekad netaps par jaunu un veiksmīgu produktu. Tāpēc ļaujiet ideju vērtētājiem izvēlēties vai sakombinēt vislabākās idejas. Lai ideju radītāju “sirdssāpes” būtu mazākas, ideju vērtēšanai varat izmantot noteiktu objektīvu kritēriju kopumu.

 

Jūsu rezultāts: Jūs esat BIZNESA DIVERSIFIKĀCIJAS IEVIESĒJS

Jūs esat cilvēks, kuram pa spēkam ieviest inovācijas, dažādus jauninājumus. Jums varētu patikt saistītās diversifikācijas, tāpēc videolekcijā  “Kā kļūt stabilākam un pelnīt vairāk?” pievērsiet uzmanību nesaistītās diversifikācijas nostādnēm. Jūsu komandā noteikti nepieciešami cilvēki, kas saskata daudz iespēju. Ļaujiet viņiem sākotnēji radīt bezgala daudz un, iespējams, jūsuprāt, arī neprātīgas idejas, jo starp tām var rasties īsti dimanti. Jo vairāk it kā neprātīgas idejas radīsiet, jo vairāk realizējamu ideju būs starp tām. Būtiskākais – nošķiriet ideju radīšanu no ideju vērtēšanas.